szkoła grześ zgierz

Auto szkoła Grześ Zgierz

W Auto Szkole Grześ szkolimy z sukcesem Naszych kursantów od 2007 roku. Auto Szkoła Grześ została założona przez Grzegorza Balceraka – instruktora nauki jazdy z wieloletnim doświadczeniem.

Decydując się na współpracę z Naszą auto szkołą wybierasz nie tylko kurs prawa jazdy kat. B lub B w automacie ale również wysoką jakość świadczonych usług, profesjonalną i doświadczoną kadrę instruktorów oraz zdobywasz wiedzę i umiejętności do bezpiecznego prowadzenia samochodu.

Nauka jazdy samochodem nie należy do najłatwiejszych czynność i wielokrotnie powoduje sytuacje stresowe u kursantów, dlatego do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując jazdy do ich potrzeb i możliwości.

Zalety Auto Szkoły Grześ:

• Sprawny i bezpieczny samochód
  • Podstawienie samochodu na egzamin (na którym odbywał się kurs)
  • Pełne godziny jazdy
  • Jazdy w rejonie egzaminacyjnym
  • Instruktorzy z doświadczeniem
  • Indywidualne podejście do kursantów
  • Dostosowanie godzin jazdy do grafiku kursanta
  • Dostosowanie jazdy do lokalizacji kursanta (podjedziemy po Ciebie do domu, pracy czy szkoły)
szkoła grześ zgierz 2
Czas na Twoje prawo jazdy