Kurs prawa jazdy kat. B

Kurs prawa jazdy kat. B w automacie

Cena kursu: 3100 zł brutto

(Cena rozłożona na raty)

Opis Kursu:

Kurs dostosowujemy indywidualnie do kursanta pod kątem czasu czy lokalizacji. Podjedziemy po Ciebie pod wskazany adres (domu, pracy czy szkoły). Godzinowo dopasujemy go do Twoich możliwości czasowych, abyś nie musiał rezygnować z równie ważnych swoich codziennych obowiązków. Jazdy odbywają się 7 dni w tygodniu od godzin wczesno porannych.

Kurs obejmuje 30 godzin jazdy. Istnieje możliwość wykupienia godzin dodatkowych na życzenie kursanta.

Cena dodatkowej godziny roboczej wynosi 110 zł.

Istnieje możliwość zdawania egzaminu na prawo jazdy na samochodzie, na którym kursant odbywał kurs.

Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym zawartym w Polityce Prywatności z zakresu przetwarzania moich danych osobowych. W przypadku skorzystania z formularza kontaktowego - wyrażam zgodę na udzielenie mi odpowiedzi na zapytanie oraz prowadzenie ewentualnej dalszej korespondencji przez administratora danych. Administratorem danych osobowych jest Auto Szkoła Grześ Grzegorz Balcerak z siedzibą w Zgierzu.

Auto Szkoła Grześ

Tadeusza Boya-Żeleńskiego 37/6, 95-100 Zgierz