Zapraszamy do konaku z Auto Szkołą Grześ poprzez zakładkę kontakt.

Na jakie kategorie prawa jazdy mogę odbyć kurs w Auto Szkole Grześ?

W Auto Szkole Grześ szkolimy w zakresie kategorii B i B w automacie.

Jak mogę zapisać się na kurs prawa jazdy w Auto Szkole Grześ?

Na kurs prawa jazdy możesz zapisać się osobiście, telefonicznie, mailowo lub poprzez stronę internetową. Nabór w Auto Szkole Grześ prowadzony jest cały czas.

Jak wyglądają płatności w Auto Szkole Grześ?

Za kurs prawa jazdy lub dodatkowe godziny możesz zapłacić gotówką przed jazdami lub przelewem na nasze konto bankowe. W tytule przelewu pamiętaj podać własne imię i nazwisko oraz czego dotyczy płatność.

Czy jest możliwość zapłaty w ratach?

Tak, za kurs prawa jazdy w Auto Szkole Grześ możesz zapłacić w dowolnych ratach. Ilość jazd na które możesz się zapisać jest uzależniona od kwoty, jaką zamierzasz wpłacić.

Czy mogę zdawać egzamin na samochodzie, który używałem podczas nauki jazdy?

Tak, na życzenie kursanta udostępniamy samochód do zdania egzaminu na prawo jazdy.

Czy muszę uczęszczać na zajęcia teoretyczne?

Nie. Możesz uczyć się samodzielnie w domu i następnie zdać egzamin teoretyczny w WORD. W Auto Szkole Grześ możesz zrealizować tylko część praktyczną kursu, po którym przystąpisz do egzaminu praktycznego.

W jakich godzinach zaczynają się jazdy?

Godziny jazdy ustalasz indywidualnie, tak samo jak terminy jazd.